2009年6月27日 星期六

cz捷克提供的免費空間

Nezávislý přehled poskytovatelů webhostingu, freehostingu a serverhostingu v ČR. Nabídka programů, srovnání, hodnocení. Hledání hostingu podle parametrů.

http://www.hostingy.cz/

Vyzkoušejte si zdarma nové technologie PHP5. Registrace domény třetího řádu jmeno.php5.cz, databáze MySQL, www prostor o velikosti 10MB, přístup přes FTP. Diskusní fórum.

http://www.php5.cz/

Vlastní www prezentace zdarma, nástroj na tvorbu www stránky, prostor 15 MB. Máte možnost si pomocí služby MujWEB Free vytvořit vlastní web a vystavit ho na internetu. Nabízíme jednoduché řešení, které Vám to umožní zcela ZDARMA.

http://mujweb.atlas.cz/

Informace a tipy týkající se vlastností, možností a výběru webhostingu a domény. Podle jakých parametrů vybírat webhosting a domény. Odkazy na webhosting a domény zdarma. Informace o SEO webhostingu.

http://www.webhosting-domeny.info/

Prostor pro vaše WWW stránky zdarma. 20 MB prostoru, ftp přístup zdarma, doména 3.řádu, možnost heslovaných přístupů, ankety, počítadla, a mnoho dalších funkcí.

http://www.webpark.cz/

Vyzkoušejte si zdarma nové technologie ASP.NET2. Registrace domény jmeno.asp2.cz, databáze MSSQL2005, web prostor a přístup přes FTP. Diskusní fórum, články o ASP.NET.

http://www.asp2.cz/

Server se zabývá výhradně freehostingem. Nabízíme 250MB zdarma pro Vaši prezentaci, máte možnost využívat veškeré moderní technologie jako PHP, PHP5, Mysql a Postgresql databázi.

http://www.ic.cz/

Aktuální a podrobný přehled českých freewebů. Jsou vybrány jen ty lepší. Srovnání a přehled podle PHP, MySQL, e-mail, reklam.

http://freeweby.iglu.cz/

Založte si zdarma osobní stránky, galerii nebo blog. Nabízíme mnoho užitečných funkcí, snadnou administraci a velké množsví vzhledů Vašich stránek. Vytvoření stránek do 2 minut!

http://zone.webgarden.cz/

Plnohodnotný freehosting pro vybrané projekty. Zahrnuje všechny služby a technologie placeného hostingu, obsahuje PHP5 a MySQL5. Velikost disku dohodou, neomezeně mailů. Pro neziskové projekty s vlastní doménou.

http://www.ltweb.cz/hosting/freehosting/

Webhosting toplist nabízí možnost vybrat si ten pravý hosting z mnoha programů. Profesionální webhosting dnes nabízí mnoho firem. Neplaťte proto za hosting daných parametrů zbytečně více, než je nutné.

http://czech.webhostingtoplist.com/

Co je to webhosting. Jak vybrat správný webhosting. Přehled webhostingu ve vyhledávačích. Slovníček pojmů z oblasti webhostingu.

http://webhosting.kvalitne.cz/

Přehled webhostingů, diskuzní forum, články, srovnání poskytovatelů web hostingu. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře a zprávy ostatním uživatelům.

http://www.seznamhostingu.info/

Magazín publikujúci články a rady na témy webhosting a registrácia domén. Výber správnej webhosting-ovej služby pre Vašu web stránku.

http://webhosting.e-profit.sk/

Jedinečný freehosting pro Vaše stránky. Individuální podmínky. Velký prostor, databáze, pružná technická podpora a propagace Vašeho webu. Zmíněné a ještě mnohem více zdarma.

http://www.fsh.cz/

Stránky se zabývají webhostingem a doménami. Najdete tu rady jak najít ten správný webhosting nebo jak vybrat a zvolit dobrou doménu. Jsou tu také tipy na freehosting a jejich seznam. Nepřehlédněte ani slovníček pojmů, kde naleznete vysvětlení slov, která nemusíte znát.

http://www.domena-webhosting.cz/

Jak vybírat webhosting, srovnání cen web hostingu a domén. Rady a doporučení ke kvalitnímu výběru služeb.

http://www.webhostings.cz/

Webhostingový rozcestník, jehož cílem je pomoci začínajícímu, ale i pokročilému uživateli najít vhodné webhostingové řešení. Své služby zde může prostřednictvím vizitky, novinky, či článku představit každý webhoster z České republiky.

http://www.myhost.cz/hostingy/

Firma nabízí vlastní eshop zdarma. Jedná se o poskytovanou online službu. Internetový obchod běží na serveru firmy a vy a vaši zákazníci jej můžete zcela zdarma využívat. Žádné skryté poplatky a podmínky nebo časové omezení.

http://www.eshop-zdarma.cz/

Rady jak vybrat kvalitní webhosting pro vaše webové stránky. Informace o zahraničních firmách (Hostgator, Hostmonster, Dreamhost) a o českých hostinzích (C4, Stable, Savvy). Slevové kupóny.

http://www.tiphosting.net/

Vytvořte si stránky a umístěte je na internet zdarma. Vyberte si z více než 500 šablon a spravujte vaše stránky přes FTP nebo Web File Manager. 1GB hosting a 100GB traffic (dle potřeby lze navýšit). To vše s neomezeným počtem hostovaných doménových jmen. Jediné co za to požadují, je umístění jejich odkazu na Vašich www stránkách.

http://www.hostingnebe.cz/

Na stránkách naleznete seznam společností, které poskytují webhosting zdarma. Veškeré jsou na subdoménách, tedy i cena za doménu je nulová.

http://www.web-zdarma.cz/

Firma nabízí webhosting zdarma pro vaše stránky. Funguje na značkových serverech připojených k páteřní síti internetu s nepřetržitým dohledem. Proč platit za hosting, když u nás ho můžete mít zadarmo.

http://www.hostujzdarma.cz/

Přehled a porovnání hostingových společností, cen domén a web hostingových a serverových služeb. Recenze, testy, návody a odborné články o web hostingu.

http://www.jaknahosting.cz/

Neomezený freehosting pro domény II. řádu. Tento hosting je určen pro menší nenáročné weby neziskového charakteru jako jsou osobní nebo klanové stránky.

http://www.hosting-zdarma.eu/

沒有留言:

張貼留言